Subpower NET - Internet & IT Technologies

Doğrudan Trafik

Hover on image to enlarge
[Fiyat sorunuz]
İstediğiniz toplam ziyaretçi sayısınız yazınız

bu ürün elektronik özelliktedir.

Açıklama

Unutmayın, bu hizmet mantıklı kullandığınız sürece işinize yarayacatır. Direk ve backlink ziyaretlerini dilediğiniz gibi kullanırken organik ziyaretleri dikkatli kullanmalısınız. Sitenize gelmesi imkansız olan adetlerde organik ziyaretçi gönderiyorsanız faydadan çok zarar görebilirsiniz.

 • Sitenizin seo'ya uygun bir altyapıya sahip olmasını öneriyoruz, bu sitenizin arama motorlarında hızlı yükselmesini sağlayacağı gibi yerini korumasında da faydalı olacaktır.
 • Sitenizde herhangi bir analytics kodu yoksa, ekleyin ve programı kullanırken paremetrelerinizi buna göre belirleyin.
 • Sabırlı davranın, hızlı yükselmeyi planlamayın. Örnegin; ilk kez bu tarz bir program kullanıyorsanız ziyaretçi sayınızın iki katı ile başlayarak her hafta arttıracak şekilde program yapın.
 • Sitenizde geçirilecek süreyi belirlerken, sitenizin ortalama süresinin altında olmamasına dikkat edin, ortalama sürenizin düşmesi sitenizin kalitesinin düştüğü izlenimi yaratır. Tüm ziyaretlerin süresinin aynı olmaması için minumum ve maksimum değerlerini mutlaka birbirinden farklı ayarlayın. Bu süreyi gereğinden de fazla yapmanızın faydası olmayacaktır.
 • Her saat için aynı sayıda ziyaretçi göndermeyin grafik üzerinde zikzaklar yapın.
 • Organik ziyaretçilerin en az %10'u kadar direk ziyaretçi gönderin.
 • Backlinkleri es geçmeyin, sadece backlinkle bile sitenizi yükseltmeniz mümkün olabilir. Sitenizin içeriği ile ilgili site ve bloglardan backlink sağlayın, sosyal medya üzerinden site linkinizide içeren paylaşımlar yapın. Bu backlinkler üzerinden ziyaretçi gönderin. Backlink ziyaretleri en az organik ziyaretler kadar değerlidir. -Programımızı kullanarak backlink ziyaretçisi gönderebilmeniz için bu bağlantıların üyelik girişi gerektirmeyen sayfalarda olması gerekli.-
 • Sitenizi açtığınızda google bunu cacheler ve siteniz üst sırada olmamasına rağmen üst sıralardaymış gibi gösterebilir, gerçekte daha gerilerde olabilirsiniz hatta belki de hiç çıkmıyor olabilirsiniz. Bu nedenle google'daki sıranızı kontrol ederken bunu tarayıcınızın "gizli pencere" veya "inprivate gözatma" seçeneğini kullanarak yapın, boşuna kredi harcamayın.
 • Google'da siteniz hiç çıkmıyorsa, sitenizi kontrol edin ilgili kelimelerle sitenizde yeterli içerik olmayabilir. Şayet yeterli içerik varsa direk ve backlink ziyaretçileri gönderin bir süre sonra çıktığını göreceksiniz.
 • Siteniz yeni ise organik yerine direk ve backlink ziyaretlerini daha fazla tercih edin.
 • Sürekli tek içerik ile organik hit sağlamayın. Daha doğal davranış sergilemek adına yükselmek istediğiniz içerik daha fazla olmak üzere aynı anda farklı bir kaç içerikle daha organik ziyaretçi gönderin.
 • Yükselmek istediğiniz içeriğin ne kadar arandığı öğrenmeye çalışın, olmadı tahmin edin, buna uygun sayıda ziyaretçi gönderin, araması az olan bir kelimeye birdenbire çok fazla sayıda ziyaret göndermeniz faydadan çok zarar getirebilir.
 • Tek kelimelik veya iddalı bir içerikle yükselmek istiyor ve ilk sayfalarda değilseniz daha kolay yükselebileceğiniz içerikler seçin. Bunlarda sitenizi yükselttikten sonra ana hedefinize yönelin. Örneğin "telefon" yerine "telefon aksesuarları"nı deneyin daha sonra "telefon" üzerine yoğunlaşın.
 • Sitenizin sıralamada gerilemesinden korkmayın, sitem düşüyor diye organik ziyaretleri hemen kesmeyin, gözlemleyin, öyleki google'n yükseltmeden önce bazen sıralamayı düşürdüğünü farkettik. Siteniz birkaç gün arka arkaya düşüyorsa görevi sonlandırın, birşeyleri yanlış yapıyor olabilirsiniz.
 • İgili kelimelerle adwords reklam veriyorsanız, organik ziyaretleri daha dikkatli kullanın. Gösterim sayısını arttıracağı için reklam maliyetlerinizin de artmasına neden olabilir.
 • Zannedilenin aksine sıralamadaki yeriniz her zaman sabit olmayabilir. Google kelimedeki rekabete bağlı olarak veya yeni sitelere fırsat yaratmak için sürekli sıralamayı değiştiriyor olabilir, bu sizi heyecanlandırmasın. İlk sıralara yaklaştıkça daha stabil bir konuma gelmeye başlarsınız.
 • Bir kelimede işe yarayan yöntemler başka bir kelimede işe yaramayabilir, farklı yaklaşımlar deneyin. Örneğin fazla sayıda ziyaretçi göndermenize rağmen sıralamanız değişmiyorsa, ziyaretçi sayısını biraz azaltmayı deneyin.
 • Eş zamanlı başka uygulamaları da kullanıyorsanız sitenizi başarılı şekilde gezmeyen sistemlerden uzak durun. Unutmayın analytics kodları sayfa değişimi olduğu sürece ölçümleme yapabilir. Siteniz açıldıkan sonra hiç sayfa değişimi yapılmıyorsa, ne kadar açık kaldığının önemi yoktur, bu "Hemen Çıkma" olarak görünecektir.

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz