Subpower NET - Internet & IT Technologies

Güvenliğini riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgilerin paylaşılıyor mu?

Subpower.NET’den alışveriş yaparken verilen kişisel bilgiler (adres, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerini girdiğin her sayfada, tarayıcının altında “SSL” sertifikası bulunmaktadır. Bu sertifika, tarayıcıyla gönderdiğin hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Subpower NET de çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir.

Kart bilgilerini saklıyor muyuz?

Hayır. Subpower NET kişisel bilgilerini, kart numarası ve şifrelerini kaydetmez, saklamaz. Verdiğin her siparişte kart bilgilerini yeniden girmenin nedeni budur. iSubpower NET, kredi kartıyla yapacağın alışverişlerde güvenliğin için her zaman son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

GlobalSign 3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kart için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişte ödemenin aktarılması için; kart sahibinin cep telefonuna gelen şifreyle alışverişi onaylaması gerekir. Subpower.NET'den yapacağın alışverişlerde, kredi kartının bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Kart Güvenliği ne yapıyor?

Subpower NET “Kart Güvenliği”, sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin siparişlerinde 3D Secure kullanmaması durumunda güvenliklerini sağlamak amacı ile var olan yazılım sistemidir.

Sitemizden kredi kartıyla 3D Secure kullanmadan sipariş veren müşterilerimizin siparişlerinin onaylanması için, ek olarak güvenlik onayı alınmaktadır. Kredi kartıyla oluşturulan siparişlerde ilgili bankanın güvenlik kontrol birimi kart sahibinin gerçekliğini kontrol eder ve gerekirse müşteri ile irtibata geçerek onay alır.